Олімпійський комітет Угорщини доставив гуманітарну допомогу в Ужгород

Олімпійський комітет Угорщини доставив гуманітарну допомогу в Ужгород

15:57 Квітень 15, 2022

Спорт 2977 2 хвилини

Magyar

В Ужгород за сприяння Олімпійського комітету Угорщини доставили першу партію гуманітарної допомоги для Олімпійського комітету України. У вантажі спортивний одяг та взуття, повідомляє Олімпійський комітет Угорщини.

Після початку війни Олімпійський комітет Угорщини запропонував допомогу Олімпійському комітету України. Це питання узгодили керівники олімпійських комітетів двох країн Жолт Дюлаї та Сергій Бубка.

Сергій Бубка звернувся до низки організацій та підприємств з проханням за можливості надіслати допомогу в Ужгород до Закарпатського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Олімпійський комітет Угорщини долучився до організації доставки гуманітарного вантажу.

В Ужгороді допомогу представникам Національного олімпійського комітету України передав Бела Дьор, генеральний секретар Олімпійської академії Угорщини.

Наступного тижня делегація Олімпійського комітету Угорщини доставить в Україну наступну партію спортивного спорядження.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня