![Бойова руханка Миная (відео)](https://sport.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/minaj.jpg)
Бойова руханка Миная (відео)
У 25 турі Української прем’єр-ліги «Минай» приймав удома п’яту команду чемпіонату – «Рух» зі Львова. Попри дощову погоду сусідське дербі повністю виправдало очікування. Гра розпочалася зі щемливого моменту. Перший удар по м’ячу здійснив ветеран війни Костянтин Кашула. Від клубу йому вручили футболку. А власне поєдинок відбувся за переваги гостей. Та у воротах надійно діяв воротар «Миная» Олександр Кемкін. Великий обсяг роботи виконували захисники. Десь львів’янам бракувало в нападі й точності. Утім, і господарі поєдинку не відсиджувалися в обороні. Але до перерви 0:0.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися