Українська збірна вийшла у фінал відбору на чемпіонат світу-2021 з пляжного футболу

08:30 Червень 28, 2021

Спорт 1535 1 хвилина

У півфіналі відбірного турніру чемпіонату світу збірна України з пляжного футболу виграла у Португалії й у фіналі зіграє з Іспанією, інформує пресслужба УАФ.

Спочатку підопічні Миколи Костенка переграли у чвертьфіналі відбору ЧС-2021 збірну Швейцарії, пробившись до фінальної частини змагань. Далі згідно з форматом турніру “синьо-жовті” в Назаре в півфіналі зустрічалися з господарями – португальцями.

Три періоди основного часу пройшли без забитих м’ячів, і долю матчу вирішив удар Дмитра Войтенка в додатковій трихвилинці (1:0).