Чоловіча збірна України з гандболу програла Чехії, та вибула з боротьби Європи-2020

18:04 Січень 15, 2020

Спорт 3382 2 хвилини

Наші гандболісти програли Чехії на Євро-2020 усі три матчі в групі.

Чоловіча збірна України з гандболу програла Чехії 19:23 в третьому турі групового етапу чемпіонату Європи-2020

У Відні наша гандбольна збірна зіграла третій матч турніру проти Чехії. Попри дві поразки, українці мали шанси вийти з групи. Однак, лише в першому таймі наша збірна вела в рахунку, після перерви чехи пішли у відрив і довели справу до перемоги – 23:19.

В іншому матчі нашої групи Австрія обіграла Північну Македонію 32:28. Австрія набрала 6 очок і посіла в групі перше місце. Збірна України програла усі три матчі й залишилась на останньому місці в групі.

Таким чином, команда Бебешка зазнала третьої поразки на чемпіонаті Європи. Далі по турнірній сітці від нашої групи йдуть Австрія та Чехія, а нам залишається вірити в подальші перспективи українського гандболу.