У фіналі Зимової першості Закарпаття з футболу зустрінуться ФК «Севлюш» (Виноградів) та «Сокіл» (Холмківська ТГ) (відео)

17:30 Березень 26, 2024

Спорт 1115 1 хвилина

Футбольні команди краю здійснили останній крок на шляху до фіналу Зимової першості – відіграли півфінальні матчі турніру. В одному з них зустрічалися ФК «Сокіл» із Холмківської територіальної громади та СК «Тячів». У першому таймі тривало непоступливе суперництво. Як наслідок – 0:0. Після перерви першими відкрили рахунок представники райцентру. Постарався Дмитро Антошин. Та «Сокіл» швидко налітав гол і за сім хвилин зусиллями Едуарда Дзьоби відігрався. А в компенсований арбітром час Іван Повхан здобув вольову перемогу для своєї команди. 2:1 на користь колективу з Холмківської територіальної громади.