росіян допустили до Паралімпіади-2024 у нейтральному статусі

росіян допустили до Паралімпіади-2024 у нейтральному статусі

19:15 Вересень 29, 2023

Спорт 1692 3 хвилини

Magyar

Російські паралімпійці зможуть виступати індивідуально як нейтральні спортсмени на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі. Таке рішення ухвалила 29 вересня Генеральна асамблея Міжнародного паралімпійського комітету (МПК).

Вказано, що частково призупинено членство національного паралімпійського комітету рф за порушення своїх конституційних зобов’язань щодо членства.

“Члени МПК проголосували 90-56 за пропозицію про часткове зупинення діяльності НПК росії (шість членів утрималися). Це рішення було ухвалено після того, як члени спочатку проголосували проти пропозиції про повне зупинення членства НПК росії 74 голосами проти 65 (при 13 тих, хто утримався). Для ухвалення пропозиції потрібно 50% + 1 результат усіх поданих голосів”, – ідеться у повідомленні.

У результаті рішення Генеральної асамблеї права членства НПК росії, як повідомляється, припиняються на два роки (за умови перегляду на наступній черговій Генеральній асамблеї), за винятком того, що “її спортсмени (і пов’язаний з ними допоміжний персонал) матимуть право брати участь у індивідуальному та нейтральному статусі (це означає відсутність команд) на Паралімпійських іграх, чемпіонатах світу та регіону, а також санкціонованих змаганнях з шести видів спорту, в яких МПК виступає як міжнародна федерація”. У кожному випадку це можливо за умови дотримання спортсменами та допоміжним персоналом умов участі, встановлених Керівною радою МПК, вказали в Комітеті.

НПК росії, як зазначається, також не дозволяється організовувати будь-які спортивні заходи/змагання за участю інших членів МПК.

Згодом сьогодні Генеральна асамблея МПК, як повідомляється, обговорить статус членства НПК білорусі.

НПК росії має право оскаржити рішення Генеральної асамблеї МПК у Незалежному апеляційному трибуналі МПК.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня