Українка виборола «золото» Міжнародного легкоатлетичного турніру у Франції

11:07 Лютий 19, 2020

Спорт 3712 2 хвилини

Magyar

Спортсменка з міста Кременчук на Полтавщини Ольга Ляхова здобула золоту медаль Міжнародного легкоатлетичного турніру Валь-д’Уаз, який відбувався у Обонні (Франція). Про це повідомили на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України.

Ляхова подолала дистанцію у 800 м за 2.03,91 хв. Для Ольги Ляхової ці змагання стали другими у Франції за останній тиждень. 14 лютого спортсменка брала участь у турнірі у Валь-де-Рей. Там вона фінішувала четвертою.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що спортсменка-легкоатлетка з Полтавщини Ярослава Єлисаветська завоювала золоту медаль Всеукраїнських змагань з п’ятиборства серед юнаків та юніорів на призи Олімпійського чемпіона Микола Авілова та заслуженого тренера Володимира Кацмана, які відбувалися в Одесі. Полтавка стала кращою у старшій віковій категорії і здобула 3 170 очок.