ФК «Ужгород» здобув третю поспіль перемогу

14:40 Вересень 12, 2020

Спорт 3485 3 хвилини

Вчора, 11 вересня, на ужгородському стадіоні «Авангард» відбувся поєдинок 2-го туру Другої ліги України з футболу між «Ужгородом» та вишгородським «Діназом».

Протистояння ужгородців та вишгородців обіцяло бути цікавим. Обидва колективи вдало розпочали сезон, здобувши по одній перемозі в чемпіонаті та Кубку України, і в хорошому настрої підходили до свого наступного матчу.

Колектив Володимира Васютика зі стартового свистка помчав уперед і зумів забити швидкий гол. Результативним ударом вже на 4-й хв. поєдинку відзначився капітан команди Адріан Пуканич (1:0). За мить Юрія Чонка міг подвоїти перевагу господарів, але з кута штрафного майданчика 9-й номер пробив вище воріт.

Після забитого голу «Ужгород» віддав ініціативу супернику і став діяти від оборони. На 13-й хв. закарпатська команда могла поплатитися за це, але, на щастя, небезпечний удар суперника парирував Михайло Готра. Цей голкіпер неодноразово рятував свою команду від пропущених м’ячів і разом з Адріаном Пуканичем став героєм матчу.

Наприкінці першого тайму та на початку другого ударами зі стандартів міг відзначитися Євгеній Чепурненко, проте Готра здійснив два якісні сейви і парирував постріли гравця «Діназу».

На 66-й та 69-й хвилинах небезпечно пробивали Ігор Кірієнко та Вадим Бовтрук, однак обом забракло влучності. Ще один гострий епізод біля воріт ужгородців виник на 71-й хв., коли прицільного удару з гострого кута завдавав Захар Добровольський (на заваді 20-му номеру гостей став голкіпер). А ось атака господарів у відповідь завершилася взяттям воріт: Віктор Ряшко подав стандарт, а Адріан Пуканич головою переправив м’яч у сітку (2:0).

Один м’яч гості таки відквитали: за дві хвилини до завершення основного часу зустрічі ужгородці не за правилами зупинили суперника у власному штрафному майданчику, за що арбітр вказав на 11-метровий удар, який впевнено реалізував Артем Марченко.

У підсумку «Ужгород» втримав позитивний результат (2:1) і збільшив свою переможну серію до трьох матчів. Відзначимо, що наразі закарпатський ФК перебуває на вершині турнірної таблиці Другої ліги України (група А).