Українка Соломія Винник здобула «срібло» на чемпіонаті Європи-2020

21:02 Лютий 13, 2020

Спорт 2478 1 хвилина

У Римі (Італія) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Українка Соломія Винник здобула “срібло”, програвши у фіналі вагової категорії до 55 кг росіянці Ользі Хорошавцевій.

У чвертьфіналі континентальної першості Винник перемогла Бедіху Гун з Туреччини (11:5), у півфіналі – Маріану Драгутан з Молдови (10:9).

Як повідомлялося, українка Оксана Лівач стала срібним призером чемпіонату Європи у ваговій категорії до 50 кг.

За бронзові нагороди континентальної першості посперечаються українки Ангеліна Лисак (59 кг) і Алла Черкасова (68 кг).

Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби пройде в італійській столиці до 16 лютого.