Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

22:14 Лютий 11, 2020

Спорт 4335 1 хвилина

У Римі, на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, континентальних змагань по греко-римській боротьбі “Золото” здобув українець Семен Новіков, який став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 87 кг.

Новіков після перемог над іспанцем Жесусем Фреснеда (9:0), Метеханом Башаром з Туреччини (7:2) та росіянином Олександром Комаровим (5:3) у фіналі упевнено переміг неодноразового призера чемпіонатів світу, чемпіона Європи-2017 угорця Віктора Льорінца (7:1), повідомляє Укрінформ.

Це друга медаль збірної України на чемпіонаті Європи-2020. У вазі до 63 кг харків’янин Ленур Теміров здобув бронзову медаль.

Володимир Яковлєв (77 кг) у матчі за “бронзу” поступився шведу Алексу Бьюдбергу (2:5).