Збірна України перемогла Північну Македонію у відборі на Євро-2024

10:49 Червень 17, 2023

Спорт 1800 4 хвилини

Magyar

У п’ятницю, 16 червня, збірна України переграла Північну Македонію у 3-му турі кваліфікаційного раунду Євро-2024.

Матч проходив у Скоп’є на стадіоні “Тоше Проескі”. Зустріч закінчилась з рахунком 3:2 на користь України.

На 31-й хвилині арбітр поставив пенальті у ворота збірної України після того, як Микола Матвієнко зіграв рукою у штрафній. Еніс Барді з одинадцятиметрової позначки розвів Трубіна та м’яч по різних кутах і вивів Північну Македонію вперед.

Через декілька хвилин Еліф Ельмас фантастично пробив з-за меж карного майданчика і ефектно закрутив м’яч у дальню праву дев’ятку. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь македонців.

Україна зуміла показати характер у другому таймі! На 62-й хвилині Віктор Циганков подав кутовий, а Ілля Забарний виграв верхову боротьбу та головою відправив м’яч у ворота.

Зрівняти рахунок вдалось на 68-й хвилині. Михайло Мудрик показав фантастичну швидкість, обіграв кількох суперників та відпасував під удар Юхиму Коноплі, який потужним ударом низом увігнав м’яч у сітку – 2:2.

Віктор Циганков і Михайло Мудрик – цей дует став ключовим сьогодні. На 83-й хвилині Мудрик виконав феноменальну подачу, яку головою замкнув Циганков – 3:2 – переможний м’яч.

Після фінального свистка македонці не зуміли приховати емоції після втраченої перемоги. Ледь не сталась бійка, у гравців Північної Македонії були претензії до Андрія Ярмоленка та Віталія Миколенка.

У турнірній таблиці групи C збірна України та Північна Македонія ділять 2-4 позицію з Італією, у команд по 3 бали за 2 матчі.

Лідером відбіркової групи є Англія, яка набрала 9 балів за 3 матчі. Мальта програла усі поєдинки – 0 набраних балів.