Українська біатлоністка стала призеркою юнацької Олімпіади-2024

14:01 Січень 23, 2024

Спорт 3738 2 хвилини

Поліна Пуцко здобула для України першу медаль цьогорічних змагань.

У вівторок, 23 січня, у південнокорейському Канвоні в рамках зимових юнацьких Олімпійських ігор-2024 відбулася біатлонна спринтерська гонка у дівчат, призеркою якої стала українка Поліна Пуцко.

17-річна українська спортсменка з одним промахом продемонструвала третій результат на дистанції, здобувши бронзову нагороду. Ця медаль стала першою для України на нинішніх юнацьких іграх.

Чемпіонкою стала італійка Карлотта Гаутеро, а друге місце посіла словенка Ела Север.

У спринтерській гонці також брали участь ще дві українки: Валерія Шейгас фінішувала 12-ю, а Ірина Шевченко – 23-ю.

Олімпійські ігри. Спринт. Дівчата

Карлотта Гаутеро (Італія, 1+0) 19:40.2

Ела Север (Словенія, 2+1) +35.1

Поліна Пуцко (Україна, 0+1) +1:13.9

12. Валерія Шейгас (Україна, 0+2) +1:51.8

23. Ірина Шевченко (Україна, 1+2) +2:29.6

Крім спринту у дівчат, 23 січня також відбулася спринтерська гонка в юнаків, за підсумками якої найкращий результат серед українців показав Олександр Біланенко, посівши 12-те місце.

Бронза, яку здобула Пуцко, стала другою в історії України нагородою у біатлоні на зимових юнацьких Олімпійських іграх після золота Христини Дмитренко у гонці переслідування у Ліллехаммері-2016.