У Парижі кажуть, що Сена ще занадто брудна для олімпійських змагань

У Парижі кажуть, що Сена ще занадто брудна для олімпійських змагань

20:42 Червень 21, 2024

Спорт 876 2 хвилини

Останні результати води показали, що річка Сена досі занадто забруднена для проведення на ній змагань з триатлону та плавання на відкритій воді під час Олімпійських ігор у Парижі.

За півтора місяці до Олімпіади воду в річці тестують щотижня, повідомляє Le Parisien.

«На сьогодні проби, взяті з Сени, не відповідають стандартам, які ми будемо мати цього літа», – заявив регіональний префект Марк Гійом. Водночас він та Організаційний комітет Ігор упевнені, що заплановані заходи зможуть відбутись на Сені наприкінці липня на початку серпня.

Згідно з останніми даними, концентрація фекальних бактерій кишкової палички перевищила 1 000 колонієутворюючих одиниць (КУО) /100 мл – це поріг, який використовується міжнародними федераціями триатлону та плавання на відкритій воді для дозволу на проведення змагань.

Як йдеться у щотижневому бюлетені, опублікованому міською радою, на якість води впливає постійна дощова погода.

«Якість води продовжує погіршуватися внаслідок несприятливих гідрологічних і метеорологічних умов: дощі, висока швидкість течії, мало сонця, температура нижче сезонної норми», – пояснює влада.

Як повідомлялося, згідно з планами організаторів, саме Сена має стати «зіркою» Олімпіади. На річці має відбутись церемонія відкриття та парад учасників, а також змагання з триатлону, марафонського плавання та паратриатлону. У разі сильних дощів запасний план передбачає перенесення змагань на кілька днів, але не зміну місця проведення.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня