«Манчестер Сіті» виграв Лігу чемпіонів, обігравши у фіналі «Інтер»

09:41 Червень 11, 2023

Спорт 1313 2 хвилини

Magyar

Англійський футбольний клуб “Манчестер Сіті” став переможцем сезону Ліги чемпіонів УЄФА 2022/23, у фіналі команда з мінімальним рахунком 1:0 обіграла італійський клуб “Інтер”.

Перший тайм матчу пройшов майже без моментів, пише видання. Чи не єдина нагода була у Ерліна Голана, він пробивав з-меж штрафної, але не обіграв воротаря “Інтера”.

У першому таймі травми зазнав півзахисник і лідер “Ман Сіті” Кевін де Брейне, його довелося замінити.

Англійський клуб переважав суперника за володінням, але особливо небезпечних моментів не створював.

Єдиний гол у матчі забив “Манчестер Сіті”. На 68-й хвилині довга атака англійців закінчилася прострілом у штрафну, захисники “Інтера” вибили м’яч, але точно на ногу Родрі – півзахисник “Ман Сіті” пробив повз воротаря у ближній кут, 1:0.

“Інтер” мав кілька нагод відігратися за останні 20 хвилин. Одного разу м’яч влучив у перекладину, а на 89-й хвилині воротар “Ман Сіті” Едерсон ногою відбив м’яч після удару впритул від Ромелу Лукаку.