Ужгородські баскетболісти поступилися тернополянам

13:27 Жовтень 20, 2020

Спорт 4928 4 хвилини

Сезон 2020/21 для «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» розпочався не найкращим чином. У двох стартових турах Першої ліги України з баскетболу колектив Олександра Зубковського зазнав чотирьох поразок.

Після невдалого вояжу до Хмельницького, де ужгородці двічі поступилися «Хмельницькій Політехніці» (59:90; 60:97), представники Срібної землі на своєму майданчику приймали «Тернопіль-2-ЗУНУ». Ігри другого туру відбулися 17–18 жовтня у СК «Юність».

Перша гра. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Тернопіль-2-ЗУНУ» – 75:85

Закарпатські баскетболісти добре провели стартовий відрізок гри і заволоділи перевагою у десять очок (22:12). На жаль, розвинути успіх нашим хлопцям не вдалося. Ба більше, у другій чверті гості зуміли не тільки наздогнати господарів, а й вийти вперед. На велику перерву команди відправилися за рахунку – 37:41.

У ході третьої 10-хвилинки закарпатці зуміли повернути собі лідерство (46:45), але не надовго. За кілька миттєвостей «Тернопіль-2-ЗУНУ» наздогнав і обігнав ужгородців й більше не давав шансів супернику на позитивний результат. Гості злагоджено діяли у завершальній фазі матчу й здобули перемогу з рахунком 75:85.

Найрезультативнішим у складі ужгородського БК був Андрій Попадинець (на його рахунку 35 очок). Точними кидками також відзначалися Артем Пустовіт (11), Олександр Варга (9), Максим Пилип (8), Максим Андреянов (7) та Андрій Куртєв (5).

Друга гра. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Тернопіль-2-ЗУНУ» – 51:61

Повторна зустріч команд вийшла менш результативною, ніж напередодні. Якщо в суботній грі на двох було закинуто 160 очок, то в недільній – тільки 112. Зауважимо, що інтрига в цьому протистоянні панувала зі стартової до фінальної сирени.

У перших трьох чвертях на майданчику точилася рівна боротьба, а лідер у рахунку змінювався більше п’яти разів. Перед завершальною чвертю на табло був рахунок – 40:39, тож усе вирішувалося у четвертій 10-хвилинці.

За п’ять хвилин до завершення гри ужгородці володіли перевагою у п’ять очок (47:42), однак припустилися чимало помилок як в атаці, так і в обороні, що призвело до втрати лідерства. Натомість тернополяни упіймали кураж, зробивши ривок 0:11, і здобули вольову звитягу – 51:61.

Результативними діями у складі «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» відзначилися Андрій Попадинець (26 очок), Олександр Варга (13), Артем Пустовіт (5), Максим Пилип (4) та Владислав Плешаков (3).

У наступному турі головна баскетбольна команда Закарпаття зустрінеться із БК «Че-Баскет». Сподіватимемося, що в цих протистояннях наші спортсмени зможуть перервати невтішну серію із чотирьох поспіль поразок.