Зіграно матчі 2-го туру чемпіонату Закарпаття (відео)

16:55 Вересень 12, 2022

Спорт 1490 1 хвилина

Magyar

У чемпіонаті Закарпаття з футболу зіграно матчі 2 туру. Один із його найцікавіших поєдинків відбувся в Сторожниці. Дебютант змагань, місцевий «Лідер», приймав досвідчену команду «Сокіл» (Кінчеш). Господарі показали хороший контратакувальний футбол і першими відкрили рахунок. Передачу партнера по команді у середині тайму з лінії воротарської площі ефектно замкнув Сергій Хом’як. За 10 хвилин Михайло Дудаш переграв двох захисників і кіпера господарів та зрівняв рахунок. Однак усередині другого тайму Антон Станко увірвався в штрафну суперника, поцілив у нижній кут воріт, а в підсумку – 2:1 на користь «Лідера».