У Берегові розпочав роботу спортивний дитячий табір

У Берегові розпочав роботу спортивний дитячий табір

13:19 Липень 12, 2022

Спорт 2608 2 хвилини

Magyar

Благодійний фонд «ҐЕНІУС» організував спортивний табір «У центрі уваги – талант у сфері спорту» на Берегівщині вже вп’яте. Нинішній діятиме протягом 11–16 липня.

Урочисте відкриття табору відбулося в понеділок у стінах Фахового коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Присутніх привітала директорка БФ «ҐЕНІУС» Наталія Вараді. «Спорт – це ніби життя в мініатюрі. Якщо ви навчитеся поводитися тут, приймати правила, то легко долатимете перешкоди і в інших сферах. Бажаю вам розвивати в собі дисциплінованість, цілеспрямованість, наполегливість», – наголосила Наталія Вараді, звертаючись до дітей.

Заявки для участі в таборі протягом весни подавали діти віком 12–17 років, які цікавляться різними видами спорту. Загалом надійшли 72 заяви від учнів 25 навчальних закладів 27 населених пунктів.

Заняття з дітьми традиційно проводять спеціалісти на чолі з директором Спортивно-оздоровчого центру Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Арпадом Візавером. Допомагають вихователям практиканти вишу.

Під час занять у таборі учасники займатимуться гандболом, баскетболом, волейболом та футболом. У рамках факультативів спробують свої сили в бігу, настільному тенісі, бадмінтоні. У четвер та п’ятницю відбудуться змагання.

Окрім занять спортом, організатори передбачили й різні форми дозвілля для дітей, зокрема кінопокази, караоке, танцювальні вечори, екскурсії.

(lexi/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня