Завершив роботу спортивний табір на Ужгородщині

Завершив роботу спортивний табір на Ужгородщині

16:04 Липень 10, 2022

Спорт 1188 2 хвилини

Magyar

Спортивний табір, який уже вдруге організував благодійний фонд «ҐЕНІУС» під гаслом «У фокусі – талант у сфері спорту», протягом тижня працював на базі Центру професійного навчання в селі Велика Добронь. До його роботи долучилися 47 дітей і підлітків. Урочисте закриття із врученням нагород відбулося 9 липня.

Мета табору БФ «ҐЕНІУС» – виховання навичок здорового способу життя, ознайомлення дітей з різними видами спорту та прищеплення любові до них.

Протягом тижня учасники займалися футболом, баскетболом, волейболом, настільним тенісом, грою в шахи та шашки. А свою вправність представили наприкінці тижня під час змагань.

«Можливо, ми не показали найвищих результатів у спорті, але створили гарну компанію, згуртовану силу», – зазначив на урочистому закритті професійний керівник спортивного табору Гейза Гадар.

Учасники заходу мали можливість перевірити свої сили як в індивідуальних, так і командних видах спорту, взяти участь у конкурсах на спритність. Крім того, діти побували на екскурсіях.

На церемонії урочистого закриття учасники табору отримали пам’ятні грамоти, а переможці змагань – і медалі.

Спортивний табір відбувся за підтримки уряду Угорщини, Державного секретаріату з питань національної політики Угорщини, Фонду ім. Ґабора Бетлена та уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці між областю Саболч-Сатмар-Берег і Закарпаттям та за координацію Програми розвитку дошкільних навчальних закладів Карпатського басейну.

(TV21Ungvár/K. K., Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня