Україна посіла друге місце у заліку на Паралімпіаді-2022

13:48 Березень 13, 2022

Спорт 1965 1 хвилина

Українська цього року на змаганнях здобула 29 нагород та опинилась на другому місці медального заліку.

Відповідну інформацію опублікували на сайті Паралімпіади.

Відомо, що українська команда в останній день здобула «золото» у відкритій естафеті (лижні перегони). Україну представляли Дмитро Суярко (клас із порушенням зору), Григорій Вовчинський (клас стоячи), Василь Кравчук (клас сидячи) і Анатолій Ковалевський (клас із порушенням зору).

Також в останній змагальний день відбулась змішана естафета, де українці посіли четверте місце.

Загалом Україна завершує ігри з рекордними для зимової Паралімпіади 29 медалями: 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових. Спортсмени посіли друге місце в загальному медальному заліку.