Київ-Баскет зазнав розгромної поразки в Угорщині

11:54 Січень 30, 2020

Спорт 4998 2 хвилини

Magyar

Київ-Баскет проводив виїзний матч 5-го туру другого групового раунду Кубка Європи FIBA, граючи на виїзді проти аутсайдера квартету “К” угорського Кьорменда.

Кияни провели ледь не найгіршу першу половину в сезоні. Команда Айнарса Багатскіса примудрилася пропустити від угорців 60 очок за 20 хвилин гри, відповівши лише 32 набраними балами.

Господарі реалізували 8 з 11 триочкових, виграли підбирання та припустилися меншої кількості втрат. Кияни відверто погано захищалися, реалізувавши 47% кидків з гри та лише 3 з 16 триочкових.

При цьому господарі більше за суперника набрали у швидкому нападі, у фарбі, більш результативно зіграла і лава запасних Кьорменда. Тотальна перевага команди Маттіаса Золлнера у перші половині матчу — 60:32.

Боротьби у цьому матчі ми так і не дочекались. Кияни програли і третю чверть, зумівши зібратися лише заключній десятихвилинці, яка стала єдиним більш-менш позитивним ігровим відрізком для гостей. Однак відставання, яке по ходу матчу сягало 40 очок, було занадто великим.

Команда Айнарса Багатскіса, вчисту програвши першу половину, зазанала першої поразки у другому груповому раунді Кубка Європи, несподівано поступившись Кьорменду з рахунком 74:96.

Доля перошого місця у групі К у будь-якому разі вирішуватиметься у заключному матчі між Київ-Баскетом та Вентспілсом, який пройде у столичному