Члени української антидопінгової організації нахабно обманювали систему

Члени української антидопінгової організації нахабно обманювали систему

15:26 Жовтень 29, 2021

Спорт 2993 2 хвилини

Magyar

Співробітники Національного антидопінгового центру України роками вводили в оману антидопінгові органи організованими та нахабними методами, – повідомляє Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) у своєму звіті.

Докази, отримані під час операції «Геркулес», розпочатої WADA у 2019 році, вказують на те, що українці систематично обходили, здавалося б, суворі правила, щонайменше з 2012 року. І це не вимагало особливої креативності, а радше рідкісного нахабства.

Згідно з повідомленням WADA, Національний антидопінговий центр України не проводив випадкових перевірок. Співробітники центру регулярно повідомляли спортсменам та спортивним організаціям по телефону, коли приїдуть їхні співробітники. Крім того, траплялися випадки, коли цілі команди запрошувалися для здачі аналізів на запланований час, пише сайт Insidethegame.biz., який спеціалізується на олімпійських новинах.

Час від часу перевірялися зразки, відібрані заздалегідь. Іноді відібрані під час змагань зразки подавалися як буденні, що також є серйозним порушенням.

«Результати операції «Геркулес» викликали серйозні питання щодо доброчесності та компетентності проведення тестувань персоналом Національного антидопінгового центру України», — повідомив Гюнтер Янгер, директор I&I WADA. Він також додав: «Докази свідчать про те, що організація часто використовувала цю практику перед важливими міжнародними змаганнями, і були випадки, коли ціла команда національної збірної разом чекала на здачу зразків».

origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня