БФ «Геніус» організував на Ужгородщині спортивний табір

БФ «Геніус» організував на Ужгородщині спортивний табір

15:55 Липень 13, 2021

Спорт 4763 3 хвилини

Magyar

12–17 липня Благодійний фонд «Геніус» (Genius JA) уперше організував на Ужгородщині спортивний табір «Фокус на таланти в спорті». Місцем його проведення став Великодоброньський центр професійної підготовки ім. Егана Еде Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

Табір організований для підлітків віком 12–17 років із 38 навчальних закладів десяти населених пунктів області.

«Наш благодійний фонд прагне надати можливість процвітати всім талантам. Тому цьогоріч ми організовуємо десять різних літніх таборів. У трьох із них акцент робиться на спорті», – зазначила директор Благодійного фонду «Геніус» Наталія Вараді. У спортивні табори загалом записалося близько 120 дітей.

«Спорт – це маленька модель суспільства. Зрештою той, хто навчиться програвати чи перемагати на полі з гідністю та повагою, а також поважати рішення судді, зможе відповідати великим очікуванням і правилам життя. Спорт також учить нас, що успіх і невдача не протилежності, а складові одне одного, – підкреслила пані Вараді й додала: – Усе є можливим, якщо хтось має достатньо сили волі та наполегливості».

Директор Великодоброньського центру професійної підготовки ім. Егана Еде Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ та один з керівників спортивного табору Балог Янош зазначив: «На дітей у таборі чекає цікавий тиждень, і це стосується не лише футболу, оскільки в них є можливість покататися на каное або взяти участь у тренуванні з кіокушин-карате. Ми створили всі необхідні умови, щоб кожного року влаштовувати спортивний табір у с. Велика Добронь».

Спортивний табір був організований за підтримки уряду Угорщини, Державного секретаріату з питань національної політики Угорщини, Фонду ім. Габора Бетлена та уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці Саболч-Сатмар-Березької області й Закарпаття, а також за координацію Програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського басейну.

Джерело: CsA/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня