Євро-2020: збірна Італії стала чемпіоном Європи

13:07 Липень 12, 2021

Спорт 3217 1 хвилина

Magyar

У фіналі Євро-2020 збірна Італії виграла у команди Англії. Переможця визначила серія пенальті.

Збірна Англії відкрила рахунок на початку першого тайму – на 1 хвилині 75 секундах матчу був забитий найшвидший гол в історії Чемпіонату Європи. Дебютант англійської збірної захисник Люк Шоу на дальній штанзі завершив пас Кірана Тріпп’єра з правого флангу ударом в ближній кут воріт Доннарумма.

Італія на 67-й хвилині матчу зрівняла рахунок – 1:1. Після подачі зі кутового м’яч рикошетом відлетів до Бонуччі, який з впритул розстріляв ворота.

Два додаткових 15-хвилинних тайми переможця не визначили, а в серії пенальті точнішими виявилися італійські футболісти – 3:2.