Боксер Усик вирішив відмовитися від усіх своїх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик ухвалив рішення звільнити свої чемпіонські пояси у надважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBC та IBO.

Відповідну заяву було опубліковано в Instagram.
«Сьогодні хороший день, щоб сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували», – сказав боксер.
Усик зазначив, що відмова від поясів не означає його уходу з професійного спорту.
«У мене ще є «last dance», – повідомив він, маючи на увазі, що в майбутньому планує провести ще один бій.
Усик також додав, що рішення відмовитися від поясів було свідомим і що воно «відкриє нові можливості».
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися