Росію виключили з Міжнародної федерації шахів

Росію виключили з Міжнародної федерації шахів

19:30 Червень 8, 2024

Спорт 1342 2 хвилини

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) тимчасово позбавила членства Федерацію шахів Росії (ФШР). Про це ФІДЕ повідомила у суботу, 8 червня.

Комісія з етики ФІДЕ визнала те, що РФ включила до свого складу регіональні шахові клуби частково окупованих регіонів України – Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, організовувала шахові турніри на окупованих територіях України, а також не дотримувалася політичного нейтралітету.

За рішенням комісії ФІДЕ, зупинка членства Федерації шахів Росії буде тривати два роки, але може бути переглянутим, якщо впродовж наступних двох місяців організація повністю змінить своє керівництво та припинить діяльність на окупованих територіях України.

Тепер Федерація шахів Росії не має права брати участі в заходах, які організовує ФІДЕ, але це не впливає на гравців, тренерів, арбітрів та клубів, які представляють Федерацію шахів Росії.

Комісія з питань етики ФІДЕ також оголосила догану президенту ФШР Аркадію Дворковичу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня