«Минай» здобув першу перемогу в чемпіонаті України з футболу (відео)

15:05 Березень 4, 2024

Спорт 1115 1 хвилина

Після виїзної нічиєї 1:1 у 19 турі чемпіонату України з футболу в прем’єр-лізі «Минай» приймав удома харківський «Металіст 1925». Обидві команди перебували внизу турнірної таблиці. А «Минай» – ще й у ролі основного аутсайдера. Отож матч не обіцяв бути простим. І в першому таймі гравці з обох таборів продемонстрували хороший футбол. Особливо грамотно діяв «Минай»: удало контролював м’яч, задіював фланги для атаки, часто грав в один дотик і тактично грамотно загалом протидіяв суперникові. У результаті Сергій Корнійчук, отримавши довгий діагональний пас, сам пройшов лівим флангом, змістився в штрафну площу й потужно пробив у «дев’ятку». 1:0 до перерви.