НОК України звернувся до МОК щодо неухильного дотримання умов нейтральності у питанні допуску російських і білоруських борців до Олімпійських ігор-2024

НОК України звернувся до МОК щодо неухильного дотримання умов нейтральності у питанні допуску російських і білоруських борців до Олімпійських ігор-2024

12:58 Лютий 10, 2024

Спорт 5720 2 хвилини

Magyar

Занепокоєння напередодні другого етапу кваліфікаційного відбору на Олімпійські ігри в Парижі викликає наявність у списку допущених до цих змагань атлетів, які, на думку представників олімпійської спільноти України, не відповідають вимогам нейтральності.

Зокрема, у листі, адресованому президенту МОК Томасу Баху від 6 лютого 2024 року, зазначається про випадок, коли на Чемпіонат світу з боротьби 2023 року вже були допущені представники спортивної боротьби з рф, щодо яких є інформація, що суперечить визначеним МОК умовам нейтральності.
НОК України в особі президента Вадима Гутцайта звернувся до МОК з проханням більш уважно розглядати питання допуску російських і білоруських спортсменів до Олімпійських ігор-2024 у нейтральному статусі, а також врахувати надану інформацію про спортсменів, які прямо чи опосередковано підтримують або виправдовують агресію проти України.

Додаток до листа із зазначенням інформації про позицію російських і білоруських спортсменів щодо війни в Україні.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня