![Глава Федерації настільного тенісу виїхав з України як волонтер і не повернувся](https://sport.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/45-main-v1703668210.jpg)
Глава Федерації настільного тенісу виїхав з України як волонтер і не повернувся
Президент Федерації настільного тенісу України (ФНТУ) Олександр Зац виїхав із України як волонтер і не повернувся, інформує NGL.media.
![](https://sport.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/45-main-v1703668210.jpg)
У цьому статусі він залишив країну ще влітку минулого року і досі не повернувся.
Повідомляється, що чиновник виїхав з України у напрямку Угорщини за системою “Шлях”. З моменту виїзду Зац у зворотному напрямку кордон не перетинав.
За інформацією джерела, звернення з проханням надати президенту ФНТУ дозвіл на перетин кордону до Херсонської ОВО надсилала львівська громадська організація “Українська націонал-патріотична молодь”. Її голова Петро Рапіта повідомив, що Зац виїжджав на їхнє звернення, але нібито вже повертався до України та привозив тактичні речі для військових.
Нагадаємо, “Шлях” є спеціальною системою, за допомогою якої водії призовного віку можуть перетинати кордон та здійснювати перевезення для потреб ЗСУ, а також возити ліки та гуманітарну допомогу.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися