ФК «Севлюш» (Виноградів) – переможець першого в році обласного футбольного турніру на честь ЗСУ (відео)

21:10 Квітень 25, 2023

Спорт 1221 2 хвилини

Зимова першість Закарпаття, Кубок весни і тепер ось Благодійний турнір на честь воїнів ЗСУ… Ще одну історичну крапку в цих перших перед офіційним відкриттям сезону змаганнях поставлено. У фінальному матчі в Середньому зійшлися СК «Тячів» та ФК «Виноградів» (Севлюш). У перші 15 хвилин запал спортивної інтриги вже почав сягати апогею. Та все ж у наступну третину відрізку тайму виноградівці перехопили ініціативу. На заваді не став і нереалізований на 18 хвилині Михайлом Чедриком пенальті. Зате на 25 і 27 хвилинах атаки вдалися. Спочатку Михайло Реплюк головою у воротарській площі суперника відгукнувся на передачу Пуканича. Далі сам Адріан увійшов до штрафної тячівців і майстерно відправив м’яч за призначенням. 2:0 – на перерву севлюшці повели.