Міністерство спорту опублікувало наказ про заборону збірним України змагатися, де присутні атлети з росії чи Білорусі

Міністерство спорту опублікувало наказ про заборону збірним України змагатися, де присутні атлети з росії чи Білорусі

17:58 Квітень 15, 2023

Спорт 1393 2 хвилини

Magyar

Українським національним збірним командам заборонено змагатися на турнірах, де будуть присутні спортсмени з росії та / чи Білорусі. Відповідний текст наказу опубліковано на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України.

Цей наказ ухвалений для “виконання рішення Кабінету міністрів України”. Згідно з цим документом, обмеження на участь у змаганнях стосуються усіх представників національних збірних України з олімпійських, неолімпійським та паралімпійських видів спорту.

Наказ підписав не Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, а заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний. У його тексті вказано п’ять пунктів, які стосуються заборони на участь українським збірним змагатися на турнірах разом з представниками росії та Білорусі.

  • Заборона офіційним делегаціям брати участь на турнірах з російськими та білоруськими атлетами.
  • Забезпечення відкликання з відряджень офіційних делегацій у разі участі на турнірах, де змагаються російські та білоруські спортсмени.
  • Забезпечення повернення учасників цих офіційних делегацій на територію України або у місця, звідки їх відрядили у разі виявлення фактів, передбачених у п. 2.
  • Моніторинг спортивними федераціями можливої участі атлетів з росії та Білорусі на міжнародних змаганнях та інформування Мінмолодіспорту.
  • Моніторинг участі представників всеукраїнських спортивних федерацій зі статусом національної, а також атлетів, які вони представляють, у міжнародних спортивних змаганнях за участі спортсменів з росії та Білорусі. У разі виявлення порушень – подача відповідних документів для позбавлення статусу національних.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня