В Ужгороді стартував чемпіонат Закарпаття з баскетболу (відео)

19:15 Січень 30, 2023

Спорт 1003 1 хвилина

Чемпіонат Закарпаття з баскетболу-2023 стартував в Ужгороді. Насамперед таким турніром прагнули підтримати молодь. У зв’язку з війною змагання проводять у мініформаті. Замість звичних 8–9 турів і фіналу, будуть 4 з’їзні тури і в травні – фінал. Стартували 6 колективів з Ужгорода, Мукачева й Виноградова. Зокрема й 2 команди із Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Поки відбулися перші матчі. Настрій оптимістичний в усіх – і хто вже виграв, і хто поступився. Поки лідирує ЗОДЮСШ (Ужгород). Вона здобула дві перемоги.