Пепе встановив рекорд чемпіонатів світу

13:42 Грудень 7, 2022

Спорт 1021 2 хвилини

Захисник-ветеран португальської збірної вписав своє ім’я в історію у поєдинку проти Швейцарії.

Матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу у Катарі став особливим для захисника збірної Португалії Пепе. Мало того, що португальці оформили вихід до чвертьфіналу, розгромивши суперника 6:1, так ще й гравець-ветеран встановив рекорд на мундіалях.

Пепе зумів відзначитися у воротах швейцарців на 33-й хвилині матчу, подвоївши на той момент перевагу своєї команди.

Таким чином португалець встановив нове досягнення на чемпіонатах світу, ставши віковим футболістом, який відзначився в плей-офф. На момент матчу Пепе виповнилося 39 років та 283 дні. Він випередив камерунця Роже Мілла, який забивав у 1990 році на першості в Італії у віці 38 років.

Пепе також став автором найвіковішого голу в історії збірної Португалії на чемпіонатах світу, перевершивши результат 37-річного Кріштіану Роналду, який раніше забив на груповому етапі ЧС-2022.