Угорські досягнення в екстремальному Антарктичному марафоні

16:09 Грудень 3, 2022

Спорт 1471 2 хвилини

Magyar

В Антарктичному льодовому марафоні Сільвія Любич посіла шосте місце в загальному заліку, Міклош Рошкович фінішував п’ятим у шестиденних змаганнях, до яких долучилися 43 учасників з 23 країн, зокрема десятеро жінок.

Як ідеться на офіційному сайті змагань, 48-річна Любич подолала понад 197 км в екстремальних умовах, а в четвер, останнього дня змагань, пробігла найдовшу дистанцію – 50,4 км, таким чином посівши шосте місце в загальному заліку.

Міклошу Рошковічу вдалося подолати 200 км і фінішувати в Антарктичному марафоні п’ятим. Найбільшу дистанцію пробіг американець Метью Кавано – 236,7 км.

Враженнями від марафону Сільвія Любич поділилася на своїй сторінці в соцмережах. За її словами, тривалість забігів завжди визначалася погодними умовами, і часто було невідомо, як довго учасники зможуть продовжувати змагання на визначеному маршруті.

Півтора місяця тому спортсменка завершила змагання Moab 240 challenge в американській пустелі, де фінішувала третьою, подолавши 383 км.