У 6 турі першої ліги чемпіонату України з футболу удома «Минай» приймав одного з лідерів (відео)

18:00 Вересень 12, 2024

Спорт 314 1 хвилина

У непросту ситуацію потрапив «Минай» у чемпіонаті України в першій лізі. Мало того, що команда поступилася в попередньому турі, то ще й із психологічної ями довелося вибиратися в поєдинку 6 туру з одним із лідерів першої ліги – «Епіцентром» із Кам’янця-Подільського. Це десь і зумовило перебіг першого тайму. Гості методично завдавали ударів по воротах суперника, а «Минай» грав другим номером і покладався на контратаки. Зусилля ж претендентів на перемогу були помножені на «нуль». Отож і 0:0 на перерву.