ФК «Ужгород» дав бій лідерові (відео)

17:17 Вересень 11, 2024

Спорт 830 1 хвилина

Чемпіонат України. 5 тур. Друга ліга. ФК «Ужгород» після виїзної феєричної перемоги над «Реверою 1908» з Івано-Франківська (5:1) уже приймає вдома інший клуб з Івано-Франківської області – лідера змагань зі стовідсотковим результатом «Пробій» із Городенки. Першим відкрив рахунок закарпатський клуб. У результаті швидких контратакувальних дій Антоній Емере в протистоянні із суперником витиснув із моменту красивий гол. 10 хв. – 1:0. Утім, ще до перерви, на 28 хвилині, завдяки необов’язковій помилці молодої команди суперника, Богдан Оринчак установив паритет – 1:1.