«Це круто». Президент НОК оцінив результат збірної на Олімпіаді

18:22 Серпень 27, 2024

Спорт 741 2 хвилини

Президент НОК України Вадим Гутцайт задоволений виступом українських спортсменів на Олімпіаді-2024.

Нагадаємо, наше національна команда загалом здобула 12 медалей, у тому числі три золоті нагороди, і це на думку Гутцайта, є крутим показником.

“Задоволений, тому що 12 медалей під час війни – це круто. Молодці хлопці, дівчата, і 22 місце в заліку – це супер.

По-перше, Ярослава Магучіх на тій Олімпіаді була бронзовою призеркою. Пройшов час, вона набралася майстерності, досвіду, бо на тій Олімпіаді їй було 19 років.

У Токіо Олександр Хижняк, на жаль, втратив найвищу нагороду. Перемагав у фіналі, він був найкращим боксером на тих Олімпійських іграх. Але, на жаль, у третьому раунді через помилку втратив золоту медаль. І збірна України з фехтування – молодці, бо на минулу Олімпіаду вони не потрапили, тут потрапили.

Я упевнений, що був ще шанс здобути медаль, Парвіз Насібов був за крок від золота, на жаль, програв. Я потім ще вірив у Ірину Коляденко, але вона фізично не могла боротися за золоту медаль, вона молодець, потрапила у фінал, на тій Олімпіаді вона бронзова призерка, зараз срібна, є куди рухатися. Я думаю, що це для неї також є стимулом, щоб повернутися і їхати за золотом”, – цитує Гутцайта Чемпіон.