Uszik nagy bejelentése: minden vb-címéről lemondott
Olekszandr Uszik mindhárom profi nehézsúlyú ökölvívó világbajnoki címéről lemond. A 39 éves ukrán sztársportoló pénteken Instagram-oldalán jelentette be döntését, kiemelve, hogy mindez nem jelenti még a visszavonulását.

Péntek van, gyönyörű az idő. Tökéletes nap arra, hogy bejelentsem, lemondok minden övemről – írta Uszik. „Azért teszem, hogy lehetőséget adjak a srácoknak, akik a rangsorban utánam következnek, hogy megküzdhessenek értük. Barátaim, feladom az öveket, de nem búcsúzom a sporttól, mert vár még rám egy utolsó tánc.”
A londoni olimpia nehézsúlyú bajnoka további részleteket nem közölt, így nem tudni, kivel vívja majd az utolsó meccsét.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás