На Прикарпатті для велотуристів створять мережу байк-пойнтів

На Прикарпатті для велотуристів створять мережу байк-пойнтів

12:15 Січень 30, 2020

Спорт 2363 2 хвилини

В Івано-Франківській області розпочали роботу над створенням Просторового плану розвитку транспортної велосипедної мережі.

Про це повідомляє Івано-Франківщина туристична.

«29 січня в облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи зі сприяння реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Bike AcceNT: мережева співпраця для доступності велосипедів». На засіданні заслухано стан і подальші кроки реалізації заходів проєкту, зокрема ініціативу розробки Просторового плану розвитку транспортної велосипедної мережі Івано-Франківської області у статусі містобудівного документу», – йдеться в повідомленні.

Просторовий план має стати доповненням до схеми планування території Івано-Франківської області.

В межах проєкту «Bike AcceNT: мережева співпраця для доступності велосипедів» в області заплановано створити 5 велосипедних центрів (байк-пойнтів), які складатимуться з відпочинкової зони для велосипедистів, доповненої інформацією про туристичні можливості території, пункту технічного обслуговування велосипедів.

Основна мета проєкту – покращити доступність словацько-українського транскордонного регіону для велосипедистів, створивши передумови для транскордонної мобільності та підвищення обізнаності про важливість велосипедів як екологічно чистого та кліматично безпечного транспорту.

Проєкт виконується в межах Програми транскордонного співробітництва ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня