Українці завоювали медалі на чемпіонаті Європи з шашок

10:37 Жовтень 13, 2021

Спорт 3080 2 хвилини

Magyar

Завершився чемпіонат Європи з шашок-100, який відбувався в Кьянчано-Терме (Італія).

Українці взяли повний комплект медалей у змаганнях із бліцу, повідомляє Спортивний комітет України.

Міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв виграв “золото”. Він набрав 14 очок і випередив спортсмена з Нідерландів Яна Гронендейка. “Бронзу” завоював ще один українець – Артем Іванов.

“Срібло” до скарбнички збірної України принесла на чемпіонаті Європи Ольга Балтажі. Вона була другою в жіночому турнірі із бліцу. Це друга срібна медаль Ольги на нинішньому чемпіонаті.

Вікторія Мотричко також успішно виступила у бліці і до останнього туру була серед лідерів. Ризикнувши зіграти на перемогу в останньому турі, вона поступилася майбутній чемпіонці Айгуль Ідрісовій з Росії. У результаті — 6 місце серед 32 учасниць чемпіонату Європи.

Однак, в активі Вікторії на цьому чемпіонаті “золото” в турнірі зі швидких шашок та “срібло” у командних змаганнях.