Український плавець Денис Остапченко завоював «золото» на Паралімпіаді у Токіо

17:32 Вересень 3, 2021

Спорт 2212 2 хвилини

Український спортсмен Денис Остапченко завоював золоту медаль у запливі на 200 метрів вільним стилем (клас S3).

Про це повідомили у Міжнародному паралімпійському комітеті.

Українець здобув перемогу з показником 3 хвилини 21,62 секунди. Інші призери – Дієго Лопес Діас та Хесус Ернандес із Мексики — фінішували з показниками 3 хвилини 23,57 секунди та 3 хвилини 23,93 секунди відповідно.

Окрім того, український плавець Сергій Паламарчук опинився на 8 місці з результатом 3 хвилини 53,51 секунди.

Для Дениса Остапченка ця медаль стала вже третьою на цьогорічній Паралімпіаді в Токіо. До того він уже здобув «срібло» на дистанції 50 метрів на спині та «бронзу» на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Які результати України?

Наразі у Національної збірної України станом на 12:00 3 вересня 93 медалі: 23 золоті, 44 срібних та 26 бронзових. Україна посідає 4-е місце за кількістю виборених нагород та 5-е ㅡ за кількістю здобутого «золота». А втім, змагання ще тривають, тож результати можуть змінюватися.