Суперліга: суд скасував дисциплінарне провадження УЄФА

Суперліга: суд скасував дисциплінарне провадження УЄФА

17:02 Серпень 2, 2021

Спорт 1869 3 хвилини

Magyar

У спільній заяві «Барселона», «Реал» (Мадрид) та «Ювентус» вітають рішення господарського суду Мадрида, прийняте на початку липня, яке закликає Європейську футбольну асоціацію (УЄФА) відкликати дисциплінарне провадження проти засновників Суперліги Європи (ESL).

Три клуби, котрі досі не вийшли із Суперліги: «Ювентус», «Реал» і «Барселона» – виступили зі спільною заявою. У ній зазначається, що мадридський суд відхилив апеляцію УЄФА на рішення, яке забороняло організації відстороняти від своїх турнірів клуби, що є учасниками Суперліги.

«Барселона», «Реал» і «Ювентус» вітають рішення суду, яке набирає чинності негайно. УЄФА має припинити дисциплінарні провадження проти цих трьох клубів та скасувати штрафні санкції й обмеження, накладені на інші дев’ять клубів-засновників, ідеться в постанові суду.

Трибунал задовольнив прохання засновників Суперліги, відхилив апеляцію УЄФА й підтвердив, що в разі невиконання цього рішення організацію оштрафують і вона навіть нестиме кримінальну відповідальність. Справа буде розглянута судом Євросоюзу, який вивчить питання щодо монополії УЄФА в європейському футболі.

«Наш обов’язок – вирішувати серйозні проблеми, які стоять перед футболом. УЄФА називає себе законодавцем і єдиним визнаним володарем прав на проведення європейських змагань. Ця монополістична й суперечлива позиція завдає шкоди футболу та його балансу.

Як було наочно продемонстровано, фінансовий контроль у європейському футболі неадекватний, він застосовувався неналежним чином. Клубам, які беруть участь у європейських змаганнях, має бути гарантовано право керувати ними», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо: із 12 клубів-засновників від ідеї Суперліги поки що не відмовилися тільки три – «Барселона», «Реал» та «Ювентус».

Джерело: (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня