На Берегівщині завершив роботу дитячий спортивний табір

На Берегівщині завершив роботу дитячий спортивний табір

19:53 Липень 31, 2021

Спорт 2231 2 хвилини

Magyar

Дитячий спортивний табір, організований Благодійним фондом «Геніус, протягом 26 – 30 липня діяв на базі Реформатського ліцею села Пийтерфолво Берегівського району.

Із 1 квітня до 31 травня заявки про бажання долучитися до табору подала 41 дитина віком 12-17 років, зокрема, 14 дівчат та 27 хлопців.

Діти прибули з різних населених пунктів та районів області. Заняття з ними проводили молоді вчителі фізкультури, котрим допомагали вихователі – практиканти Закарпатського угорського інституту. Ночували, харчувалися та тренувалися учасники табору на базі Пийтерфолвівського реформатського ліцею.

Керівник табору Антал Дубровський журналісту нашого видання повідомив, що діти займалися футболом, волейболом та баскетболом. Три групи щодня міняли заняття з цих видів спорту. Кожного дня після тренувань була можливість також пограти у настільний теніс, шахи, різноманітні настільні ігри, а ввечері – наступне тренування. Після вечері проводили дискотеки, співали караоке чи дивилися фільм. А в четвер організували змагання, під час якого діти мали можливість показати особисті результати.

Урочисте закриття табору та оголошення загальних результатів досягнень відбулося 30 липня.

Дитячий спортивний табір на Берегівщині тривав за підтримки Уряду Угорщини, Державного секретаріату з питань національної політики Угорщини, Фонду ім. Габора Бетлена та уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці області Саболч-Сатмар-Берег та Закарпаття.

(SD/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня