Український тренер виграв для Японії «золото» Олімпіади

10:17 Липень 31, 2021

Спорт 2742 2 хвилини

Magyar

Збірна Японії з фехтування на шпагах стала чемпіоном Олімпійських ігор. До сенсації причетний український тренер, киянин Олександр Горбачук. Його син, до речі, й досі фехтує на доволі високому рівні.

Горбачук працює в Японії багато років. Його запросили туди, щоб він підняв цей вид олімпійської програми на максимальний рівень. Цю збірну він виховав сам і справедливо приймає поздоровлення.

Японія в 1/4 фіналу вирвала перемогу у лідера світового рейтингу збірної Франції – 45:44. У півфіналі японці виграли у збірної Південної Кореї – 45:38, а потім у фіналі здолали росіян – 45:36.

Збірна України, яка вважалася одним з фаворитів у змаганнях фехтувальників на шпагах, в 1/4 фіналу поступилася китайцям, а в матчі за п’яте місце – французькій команді.