A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a tokiói olimpián

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a tokiói olimpián

20:11 Július 25, 2021

Sport 606 4 хвилини

Asztalitenisz (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

női egyes: Póta Georgina a második fordulóban 4-1-re kikapott a svájci Georgina-Rachel Moret-től

Cselgáncs (Nippon Budokan)

női 52 kg: Pupp Réka két győzelem után kikapott a negyeddöntőben, majd a vigaszágon egyszer győzött, a bronzmérkőzésen pedig vesztett, ezzel 5. lett

Evezés (Sea Forest Evezős Pálya)

férfi egypár: a hétfőről előrehozott negyeddöntőben Pétervári-Molnár Bendegúz futamában második lett, ezzel a szerdai elődöntőbe jutott

Kézilabda (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

női csoportmérkőzés, B csoport, 1. forduló: Franciaország-Magyarország 30-29

Sportlövészet (Aszaka Lőtér)

női légpisztoly: Major Veronika 34.
férfi légpuska: Péni István 5., Pekler Zalán 39.

Tenisz (Ariake Teniszpark)

férfi egyes: Fucsovics Márton vállsérülés miatt visszalépett a lengyel Hubert Hurkacz elleni első fordulós mérkőzése előtt

Tollaslabda (Muszasino Sportközpont)

férfi egyes, csoportmérkőzés: Anthony Sinisuka Ginting (indonéz, 5.)-Krausz Gergely 2-0 (13, 8)
női egyes, csoportmérkőzés: Ratchanok Intanon (thaiföldi, 5.)-Sárosi Laura 2-0 (5, 10)

Torna (Ariake Tornaközpont)

női selejtező: Kovács Zsófia bejutott az egyéni összetett csütörtöki döntőjébe, míg felemáskorláton a harmadik számú tartalék

Úszás (Tokiói Vizes Központ)

férfi 400 m vegyes: Verrasztó Dávid 4.
női 400 m vegyes: Hosszú Katinka 5., Mihályvári-Farkas Viktória 6.
női 100 m hát: Burián Katalin 18., és nem jutott tovább az elődöntőbe
férfi 200 m gyors: Németh Nándor a 12. idővel elődöntős, míg Kozma Dominik 28., és nem jutott tovább
férfi 100 m hát: Telegdy Ádám a 29., és nem jutott tovább, Bohus Richárdot kizárták
női 400 m gyors: Késely Ajna 10., és nem jutott döntőbe
férfi 4×100 m gyorsváltó: a magyar staféta a 6. idővel döntős

Vitorlázás (Enosima Jachtkikötő)

Laser Radial: Érdi Mária a 19. és 18. helyen futott be
Laser Standard: Vadnai Benjamin az első futamban 7. lett, a másodikat elhalasztották
női szörf: Cholnoky Sára mindhárom vasárnapi futamban a 27., utolsó helyen végzett

Vívás (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

női tőr egyéni: Kreiss Fanni egy győzelemmel a nyolcaddöntőig jutott és 15. lett. Pásztor Flóra egy siker után a legjobb 32 között búcsúzott, és ott fejezte be szereplését a 32 között kezdő Kondricz Kata is. Előbbi 32., utóbbi 29. lett.
férfi párbajtőr egyéni: Siklósi Gergely ezüstérmet nyert.

Vízilabda (Tacumi Vízilabdaközpont)

férfi csoportmérkőzés, A csoport, 1. forduló: Görögország-Magyarország 10-9

Forrás: mti.hu

social
Kövessenek bennünket a közösségi oldalakon
subscribe
Szeretnéd olvasni a híreket akkor is, ha nem vagy internetközelben?

Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!

Feliratkozás
subscribe
Feliratkozás
Iratkozzon fel
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a legaktuálisabb hírekről. Mi nem küldünk spam üzeneteket, ugyanis tiszteljük a magánéletét.
A nap hírei