Закарпатці здобули перемогу на Чемпіонаті України з більярдного спорту

14:57 Липень 13, 2021

Спорт 3324 2 хвилини

Ужгородці Даніель Шеремет та Максим Король здобули перемогу на Чемпіонаті України з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат «Вільна піраміда».

За інформацією ОДА, днями у Кривому Розі відбулися всеукраїнські змагання з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат «Вільна піраміда».

Закарпатські спортсмени гідно виступили на Чемпіонаті й посіли два призові місця.

«Золото» серед юнаків здобув Даніель Шеремет, перемігши 6 гравців.

Не менш позитивні результати і в Максима Короля – він виграв 4 з 5 зустрічей та в результаті розділив 3 місце з полтавчанином у віковій категорії до 11 років включно.

За можливість виступити на змаганнях боролися 88 спортсменів з 14 областей України.

Попереду – збори призерів та відбір найкращих на Чемпіонат світу.