Японські лікарі закликають скасувати Олімпіаду в Токіо

Японські лікарі закликають скасувати Олімпіаду в Токіо

13:52 Травень 24, 2021

Спорт 252 3 хвилини

Японські лікарі просять скасувати Олімпіаду в Токіо, адже це може стати поштовхом до чергової катастрофи влітку на фоні пандемії коронавірусу.

Про це пише Reuters.

Західний регіон Японії, де проживає 9 мільйонів людей, зазнає четвертої хвилі пандемії, що становить третину жертв нації в травні, хоча це лише 7% її населення. Четверта пандемічна хвиля штурмом охопила префектуру Осака. Лише 14% з 13 770 пацієнтів префектури COVID-19 були госпіталізовані. Порівняно з останніми показниками госпіталізації в Токіо, це 37%.

Урядова дорадча комісія розглядає ставки менше 25% як стимул для розгляду питання про введення надзвичайного стану. До четверга використовувались 96% із 348 лікарняних ліжок в Осаці для серйозних випадків вірусу.

Ясунорі Комацу, очолюючи профспілку регіональних урядових службовців, зазначив, що умови для медсестер громадського здоров’я в місцевих центрах охорони здоров’я, які підтримують зв’язок між пацієнтами та медичними закладами, також важкі.

“Деякі з них нараховують 100, 150, 200 годин надурочних, і це триває вже рік… коли чергують, вони іноді йдуть додому о одній-другій ночі і лягають лише спати щоб розбудити телефонний дзвінок о третій чи чотири ”.

Медичні працівники, які мають власний досвід боротьби Осаки з пандемією, негативно ставляться до проведення Ігор у Токіо, які триватимуть з 23 липня по 8 серпня.

“Олімпійські ігри слід зупинити, оскільки ми вже не змогли зупинити потік нових варіантів з Англії, і наступним може бути приплив індійських варіантів. На Олімпійських іграх 70 000 або 80 000 спортсменів та людей прибудуть у цю країну з усього світу. Це може стати поштовхом до чергової катастрофи влітку”, — сказала Акіра Такасу, керівник відділу невідкладної медицини в OMPUH.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня