Уже 80 відсотків японців виступають проти проведення Олімпіади

Уже 80 відсотків японців виступають проти проведення Олімпіади

13:46 Травень 19, 2021

Спорт 1131 4 хвилини

Magyar

Тим часом, Японія продовжила надзвичайну ситуацію в країні, запроваджену через епідемію коронавірусу, оскільки країна бореться з четвертою хвилею пандемії.

Більше 80 відсотків японців виступає проти проведення Олімпійських ігор цього року, які стартують за 10 тижнів. Про це свідчать дані опитування, опубліковані в понеділок. Останнє дослідження суспільної думки відбулося після того, як Японія продовжила дію надзвичайної ситуації, введеної через епідемію коронавірусу, адже країна бореться з четвертою хвилею захворювання.

Четверта хвиля спричинила надзвичайне навантаження на систему охорони здоров’я країни, медики звертають увагу на брак засобів та емоціональне виснаження. Тим часом, за даними соцопитування, 43 відсотки японців висловлюється за скасування Олімпіади, а 40 відсотків – за відтермінування.

Ці показники перевищують дані попереднього опитування, проведеного місяць тому. Тоді 35 відсотків респондентів висловилися за відміну змагань, а 34 – за відтермінування. Опитування 1527 респондентів показує, що лише 14 відсотків підтримують проведення міжнародних змагань, тоді як місяць тому ця цифра становила 28 процентів.

Якщо ігри все ж проведуть, 59 відсотків респондентів повідомили, що не хочуть присутності глядачів, 33 відсотки висловились за меншу аудиторію, а 3 відсотки підтримують проведення ігор зі стандартною кількістю глядачів.

Як повідомляє видання «Guardian», дані соцопитувань свідчать, що більшість японців вже протягом кількох місяців виступають проти проведення Олімпійських ігор, хоча, окреме опитування, проведене часописом «Kyodo News», оприлюднене у неділю, показало, що 59,7% опитаних підтримують скасування Олімпіади, можливість подальшого відкладання не була включена в відповіді.

Організатори Олімпійських ігор заявляють, що суворі протиепідемічні правила, включаючи регулярне тестування спортсменів та відсутність закордонних уболівальників, гарантують безпеку змагань. Однак, згідно з опитуванням «Kyodo», 87,7 відсотка опитаних стурбовані тим, що приплив спортсменів та персоналу з-за кордону може додатково сприяти поширенню вірусу.

Епідемія коронавірусу в Японії менш масштабна, ніж у багатьох інших країнах, на сьогоднішній день внслідок коронавірусу померло близько 11 500 людей, але на уряд зростає тиск через відносно повільне впровадження вакцин. Згідно з опитуванням «Kyodo», 85 відсотків респондентів вважають впровадження повільним, а 71,5 відсотка незадоволені діями уряду щодо протидії поширенню епідемії.

Джерело: liner.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня