Цього року футбольний турнір пам’яті Ференца Пастора у Берегові вдалося провести

Цього року футбольний турнір пам’яті Ференца Пастора у Берегові вдалося провести

12:56 Травень 16, 2021

Спорт 685 3 хвилини

Magyar

Торік через пандемію від проведення традиційного футбольного турніру пам’яті Ференца Пастора довелося відмовитися, але цього року, з послабленням карантинних обмежень, 14 травня, змагання, організовані берегівським римо-католицьким професійним коледжем ім. Ференца Пастора, вдалося провести. Команди зустрілися на футбольному полі, розташованому в дворі римо-католицького храму міста Берегово.

Учасників турніру привітав директор професійного коледжу, організатор заходу Сільвестр Похилець. Він назвав відрадним, що цього року, з дотриманням протиепідемічних правил, вдалося організувати змагання, а також подякував командам, які прибули з різних районів області, за участь.

Затим до учасників звернувся о. Янош Молнар, настоятель римо-католицької парафії у м. Берегово: «Щоб зберегти тіло та душу здоровими, потрібно працювати над цим. […] Ми поступово виходимо з такого періоду, який ставив перешкоди як перед фізичним, так і перед духовним здоров’ям, адже протягом багатьох місяців ми не мали можливості зустрічатися, розмовляти, займатися спортом. Слава Богу, ми зараз знову тут. Бажаю вам не лише займатися спортом, але й розбудовувати громаду. Для цього потрібно користуватися кожною можливістю, а спільні заняття спортом – один із найкращих засобів для цього. Бажаю вам як фізичного, так і духовного здоров’я!»

Арбітром матчів став керівник спортивного гуртка Норберт Варі, який під час відкриття змагань пояснив правила гри. Команди у складі 4 + 1 грали два тайми по 10 хвилин за офіційними правилами футзалу.

Участь у турнірі взяли 6 команд: Берегівський професійний коледж ім. Ференца Пастора, Ужгородський римо-католицький гуртожиток ім. св. Юрія, Мукачівський римо-католицький ліцей, Греко-католицький ліцей ім. Шандора Стойки села Карачин, Берегівський реформатський професійний коледж ім. Яноша Калвіна та Греко-католицький коледж ім. Елемера Ортутая.

Перемогу у футбольному турнірі здобула команда Греко-католицького ліцею ім. Шандора Стойки села Карачин. На другому місці – Берегівський професійний коледж ім. Ференца Пастора, на третьому – Ужгородський римо-католицький гуртожиток ім. св. Юрія.

Після завершення футбольного турніру, який тривав протягом усього дня, організатори нагодували учасників бограч-гуляшем та пригостили прохолоджуючими напоями.

K. K./Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня