«Зоря» обіграла «Минай» у чемпіонаті України з футболу

21:02 Травень 2, 2021

Спорт 2241 2 хвилини

Зоря та Минай зустрілися у Запоріжжі у неділю, 2 травня, у рамках 24 туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Мінімальну перемогу здобула луганська команда.

Переможний м’яч забив Владислав Кочергін (81-а хвилина)

Ця поразка залишає Минай на останньому місці УПЛ. Він відстає від Інгульця на два очки, а в останніх турах зіграє проти Шахтаря і Ворскли, які ще не вирішили всі турнірні завдання.

Зоря продовжує відставати від Шахтаря на чотири очки.

У паралельному матчі Маріуполь вдома поступився ФК Львів з рахунком 1:2. Дмитро Топалов на 31-й хвилині вивів господарів вперед, але вже через дві хвилини Дмитро Семенов зрівняв рахунок. Переможний м’яч вже в компенсований час забив Енес Махмутович.