Ужгородські гандболісти повернулися на вершину турнірної таблиці

12:48 Квітень 23, 2021

Спорт 2833 3 хвилини

21–22 квітня у Сумах відбулися поєдинки 10-го туру Вищої ліги України з гандболу серед чоловічих команд між ГК «RGMGroup-СумДУ» (Суми) та ужгородськими «Карпатами».

Закарпатська команда в обох поєдинках демонструвала якісну гру й цілком закономірно змогла вибороти бажаний результат.

У першому матчі, який відбувся 21 квітня, ужгородський ГК здобув перемогу з рахунком – 34:43 (перший тайм – 13:24). Результативними діями у складі «Карпат» відзначилися Ярослав Котюк (13 м’ячів), Дмитро Яковець (8), Роман Літінський (6), Станіслав Кириленко (5), Олександр Місяйло (5), Денис Барутенко (2), Нікіта Семідоцький (2) та Нікіта Соколівський (1).

Наступного дня карпатівці підтвердили реноме фаворита й святкували вікторію з рахунком – 25:41 (перший тайм – 15:21). Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробили Ярослав Котюк (12 голів), Олександр Місяйло (8), Роман Літінський (6), Станіслав Кириленко (4), Нікіта Соколівський (4), Денис Барутенко (3), Василь Гирич (3) та Нікіта Семідоцький (1).

Дві перемоги над сумчанами дозволили команді Віталія Уманця повернутися на першу сходинку турнірної таблиці. У 16-ти іграх наші гандболісти вибороли 25 очок, що на два більше, ніж у найближчого переслідувача – «УДХТУ» Дніпро.

Якщо для «RGM Group-СумДУ» (Суми) це були заключні ігри сезону 2020/21, то на «Карпати» ще чекають перенесені домашні поєдинки 8-го туру проти «Єдності» (Лебедин) та виїзні матчі 9-го туру з «Динамо-Академією» (Полтава). У разі перемог ужгородський ГК, не залежно від результатів конкурента, здобуде титул чемпіона Вищої ліги України з гандболу серед чоловічих команд сезону 2020/21.

Також відзначимо, що карпатівці продовжують боротися за Кубок України. Попереду в наших хлопців чвертьфінальні поєдинки проти представника Суперліги – «ЦСКА-ШВСМ» (Київ).